Fotelik Rehabilitacyjny Lignuma FOKA

BAFFIN neoSIT utrwala prawidłowy wzorzec siedzenia oraz wspomaga korygowanie już istniejących wad postawy.

Fotelik Rehabilitacyjny Lignuma FOKA

Fotelik rehabilitacyjny FOKA jest niezastąpiony przy wstępnej pionizacji.

Dzięki prostej budowie jest łatwy w obsłudze, a jednocześnie doskonale spełnia swoją funkcję. Bezpiecznie mogą go używać dzieci bardzo wiotkie o zmniejszonym napięciu mięśniowym jak i dzieci spastyczne. Fotelik może również bardzo ułatwić rehabilitacje w schorzeniach ortopedycznych.

Dzięki regulacji pelot bocznych uzyskujemy pomoc w korygowaniu wady postawy.

Fotelik Rehabilitacyjny Lignuma MIŚ

Fotelik rehabilitacyjny MIŚ jest przeznaczony do czynnej rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych.

Fotelik sprawia, że dzieci szybciej poznają otaczający ich świat. Fotelik „MIŚ" służy do wstępnej pionizacji w pozycji siedzącej oraz leżącej, zapewnia pełną stabilizację w obu pozycjach.

Doskonały dla dzieci spastycznych jak i bardzo wiotkich ze zmniejszonym napięciem mięśniowym. Fotelik „MIŚ" pozwala na zabawę i edukację jest urządzeniem, które można używać w szpitalnych ośrodkach rehabilitacyjnych jak również w domu.

Fotelik "MIŚ" jest bardzo przydatny w schorzeniach ortopedycznych. W foteliku zamontowano koła skrętne, które umożliwiają przemieszczanie dziecka.