PIONIZATOR BAFFIN automatic dla dzieci do 12 lat

PIONIZATOR WIELOFUNKCYJNY AKCES-MED DALMATYŃCZYK ELECTRIC

BAFFIN Automatic jest doskonałym pionizatorem przeznaczonym do rehabilitacji dzieci z porażeniem i niedowładami kończyn i tułowia.

Zapewnia pionizację ciała dziecka, w pełni stabilizując kończyny i tułów, jak również biodra i kolana.

Funkcja pionizująca jest sterowana elektrycznie i nie wymaga podnoszenia pacjenta przez opiekuna czy fizjoterapeutę.

Płynność przechodzenia jednej funkcji w inną zapewnia pacjentowi wygodną i bezpieczną pozycję a opiekunom i fizjoterapeutom ułatwia pracę z pacjentem.

Funkcja pionizatora zachowuje ustawienia oparcia pleców.

Pionizator BAFFIN Automatic przeznaczony jest dla dzieci do 12 lat (od 80 do 135 cm wzrostu) z wadami postawy, dysfunkcją i niedowładem lub porażeniem mięśni.

Doskonale sprawdza się u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, dystrofią mięśniową, w porażeniach różnego pochodzenia, tetra i paraplegiach a także u dzieci mających zaburzenia prawidłowej postawy ciała.

Innowacyjność urządzenia polega na tym, że jego konstrukcja przypomina swoim wyglądem kręgosłup człowieka, co pozwala na bardzo dokładne dopasowanie go do użytkownika a także istnieje możliwość korygującego bądź anatomicznego ustawienia "kręgosłupa" uzyskując w ten sposób wymagany kształt podparcia pleców.

PIONIZATOR WIELOFUNKCYJNY AKCES-MED DALMATYŃCZYK ELECTRIC

Wykorzystanie pionizatora BAFFIN przez fizjoterapeutę po zakończeniu ćwiczeń pozwoli na zwiększenie szans powrotu do prawidłowej pozycji. Zastosowanie zagłówka pozwala na ustabilizowanie głowy co ułatwia np. karmienie lub uczenie i zabawę dziecka.

Pionizator jest indywidualnie dopasowywany do dziecka. Szeroki zakres regulacji pozwala poprawić efektywność dotychczasowej rehabilitacji, pozwala na dopasowanie do aktualnej pozycji i wzrostu dziecka - "rośnie" razem z dzieckiem. Oszczędza przestrzeń mieszkalną i ułatwia opiekę nad dzieckiem.

Zalety pionizatora BAFFIN automatic: