PIONIZATOR WIELOFUNKCYJNY AKCES-MED DALMATYŃCZYK ELECTRIC

Wielofunkcyjne urządzenie DALMATYŃCZYK ma szerokie zastosowanie w długotrwałej rehabilitacji.

Polecane zarówno dla dzieci, jak i młodzieży.

Dalmatyńczyk pełni rolę fotelika rehabilitacyjnego, do wstępnej adaptacji pacjentów w pozycji siedzącej, pionizatora statycznego, w dalszym procesie rehabilitacji, a także leżanki wykorzystywanej na każdym etapie usprawniania.

Dzięki systemowi siłowników elektrycznych i pilota terapeuci lub opiekunowie mogą pionizować dziecko nie wyjmując go z urządzenia. Poprzez swoją wielofunkcyjność, bogatą regulację i wyposażenie, w sposób kompleksowy uzupełnia proces rehabilitacji dzieci i młodzieży. Pionizacja może odbywać się od 0 do 90 stopni. Kamizelka bezpieczeństwa i pas biodrowy wyposażone zostały w innowacyjne zapięcia typu "chwyć i pociągnij". Umożliwiają one błyskawiczne i dokładne zabezpieczenie dziecka w urządzeniu.

Produkt został wykonany z przyjaznych pacjentowi materiałów ekologicznych a proces malowania w całości odbywa się ręcznie.

Występuje w 3 rozmiarach w wersji manualnej i elektrycznej