KRTAŃ ELEKTRONICZNA AMPLICORD

Wyposażenie:
aparat, pokrowiec, ładowarka, dwa akumulatory 9V Ni-Cd, instrukcja użytkowania (i nauki mowy) w języku polskim.

Obsługa:
Aparat posiada płynną regulację tonu oraz siły głosu za pomocą dwóch potencjometrów wyskalowanych w zakresach od 1 do 4. Po ustawieniu żądanego tonu oraz głośności, urządzenie uruchamia się jednym przyciskiem. Akumulator należy ładować w firmowej ładowarce przez 12 godzin. Naładowany akumulator wystarcza na ok. 20 godzin mówienia.

Zalety:

Gwarancja:
Aparat oraz ładowarka są objęte roczną gwarancją. Nie obejmuje ona uszkodzeń powstałych z winy użytkownika. Wszelkie naprawy powinny być wykonywane przez dystrybutora.

KRTAŃ ELEKTRONICZNA AMPLICORD

KRTAŃ ELEKTRONICZNA SERVOX

Wyposażenie:
aparat, pokrowiec, ładowarka, dwa akumulatory NiMH, instrukcja użytkowania (i nauki mowy) w języku niemieckim i polskim

Obsługa:
Dzięki zastosowaniu przycisków umożliwiających ustawienie dwóch różnych tonów głosu oraz szerokiemu zakresowi ich regulacji użytkownik ma możliwość dostosowania aparatu do swoich potrzeb. Regulację siły głosu zapewnia impulsowy przycisk. Aparat posiada ładowarkę, która umożliwia jednoczesne ładowanie akumulatora zapasowego oraz znajdującego się w aparacie (bez konieczności wyjmowania). Ładowarka sama kontroluje stan akumulatorów i wyłącza się po zakończeniu ładowania.

Zalety:

• bardziej naturalne brzmienie głosu niż w przypadku jednotonowego urządzenia
  • lekkość aparatu
  • niemiecka solidność wykonania

KRTAŃ ELEKTRONICZNA

Gwarancja:
Aparat oraz jego wszystkie części składowe są objęte roczną gwarancją. Nie obejmuje ona uszkodzeń powstałych z winy użytkownika. Wszelkie naprawy powinny być wykonywane przez dystrybutora.

KRTAŃ ELEKTRONICZNA