AirSense™ 10 AutoSet

AirSense™ 10 AutoSet

System premium do terapii bezdechu metodą APAP (automatycznie regulowane dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych) ze zintegrowanym nawilżaczem i wbudowanym modułem łączności bezprzewodowej.

Aparat posiada funkcję AutoSet Response, która oferuje większy komfort pacjentom z nietolerancją wysokiego ciśnienia, zapewniając łagodną i płynną regulację ciśnienia.

Dzięki modułom łączności bezprzewodowej wbudowanym we wszystkich urządzeniach AirSense 10 parametry terapii są automatycznie przesyłane do chmury, co pozwala lekarzowi na codzienny monitoring terapi swoich pacjentów.

MASKI DO APARATÓW

nosowe

AirFit™ N10
AirFit™ N10 dla niej
Mirage™ SoftGel
Mirage Activa™ LT
Mirage Micro™
Ultra Mirage™ II

donosowe

AirFit™ P10
AirFit™ P10 dla niej
Swift™ FX

twarzowe

Mirage Quattro™
Mirage Liberty™

Rura pacjenta Slimline

Pacjentom bezsprzecznie nie jest wygodnie podróżować z tym elementem. Ta trudność wpływa ujemnie na użytkowanie, a więc dla ułatwienia podróżowania firma ResMed zaprojektowała rurę, która jest lżejsza i mniej przeszkadza. Rura firmy ResMed typu SlimLine jest o 40% lżejsza i o 20% cieńsza niż standardowe rury. Jako, że jest ona zdecydowanie bardziej elastyczna i lżejsza w mniejszym stopniu obciąża maskę i mniej przeszkadza pacjentowi w czasie snu. Zaprojektowana w uproszczony sposób rura SlimLine sprawdziła się w działaniu i jest dużo wygodniejsza w podróży.
Res Rura pacjenta Slimline