office@pofam.poznan.pl +48 61-841-16-19

ResMed AirSense™ 10 Elite

AirSense™ 10 Elite
Aparat do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu metodą CPAP (stałe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych) z wbudowanym modułem łączności bezprzewodowej posiada pełną funkcję diagnostyczną i możliwość kontroli leczenia:
  • funkcję rozróżniania zdarzeń obturacyjnych (zamkniętych) i centralnych (otwartych), za pomocą techniki oscylacji wymuszonych (FOT) o niezawodnej czułości
  • rejestrację ograniczenia przepływu, chrapania
  • funkcję diagnostyczną i pamięć rejestrującą parametry pracy przez 365 dni (karta SD), co pozwala uzyskać informacje o efektywności terapii: ilość bezdechów obturacyjnych i centralnych AI (CI, OI), spłyceń oddechu HI, AHI, podawane ciśnienie terapeutyczne, ciśnienie terapeutyczne 95 %, medianę, przecieki powietrza z maski (litry / s), chrapanie, ograniczenia przepływu powietrza, objętość oddechową oraz jako - jedyna firma na rynku - krzywą przepływu powietrza (flow), a także szczegółowe informacje z ostatnich 7 dni.
  • Parametry terapii można wyświetlać na ekranie aparatu, przesyłać bezdprzewodowo dzięki funkcji AirView lub pobierać do komputera z karty SD.
 

MASKI DO APARATÓW

nosowe

maski do aparatów nosowe AirFit™ N10 do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
AirFit™ N10
maski do aparatów nosowe AirFit™ N10 dla niej do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
AirFit™ N10 dla niej
maski do aparatów nosowe Mirage™ SoftGel do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
Mirage™ SoftGel
maski do aparatów Mirage nosowe Activa™ LT do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
Mirage Activa™ LT
maski do aparatów nosowe Mirage Micro™ do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
Mirage Micro™
maski do aparatów nosowe Ultra Mirage™ II do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
Ultra Mirage™ II
 

donosowe

maski do aparatów donosowe AirFit™ P10 do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
AirFit™ P10
maski do aparatów donosowe AirFit™ P10 dla niej do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
AirFit™ P10 dla niej
maski do aparatów donosowe Swift™ FX do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
Swift™ FX

twarzowe

maski do aparatów twarzowe Mirage Quattro™ do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
Mirage Quattro™
maski do aparatów twarzowe Mirage Liberty™ do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
Mirage Liberty™
 

Nawilżacz z podgrzewaczem H5i do serii S9

Specjalnie zaprojektowany razem z serią S9 dla optymalnego dostosowania się do terapii, nawilżacz H5i jest zdolny do dodania 17,5 mg H2O/litr suchego powietrza. Kombinacja S9, H5i i przewodu ClimiteLine jest nazwana mianem ClimateControl. Ta technologia umożliwia zautomatyzowanie i uproszczenie konfiguracji nawilżania oraz podawanego nawilżanego powietrza. Po raz pierwszy powietrze podawane jest w temperaturze wymaganej przez pacjenta, a pięć czujników, w tym jeden w pobliżu maski, monitoruje szereg warunków, zapewniając optymalną wilgotność - automatycznie. Aparat H5i jest sterowany za pomocą pokrętła aparatu S9, dzięki czemu regulacja jest prosta. W trybie auto i z rurą typu ClimateLine, pacjent musi regulować jedynie temperaturę, czego dokonać można za pomocą pokrętła na S9
Nawilżacz z podgrzewaczem H5i do serii S9 do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego
 

Rura pacjenta Slimline

Pacjentom bezsprzecznie nie jest wygodnie podróżować z tym elementem. Ta trudność wpływa ujemnie na użytkowanie, a więc dla ułatwienia podróżowania firma ResMed zaprojektowała rurę, która jest lżejsza i mniej przeszkadza. Rura firmy ResMed typu SlimLine jest o 40% lżejsza i o 20% cieńsza niż standardowe rury. Jako, że jest ona zdecydowanie bardziej elastyczna i lżejsza w mniejszym stopniu obciąża maskę i mniej przeszkadza pacjentowi w czasie snu. Zaprojektowana w uproszczony sposób rura SlimLine sprawdziła się w działaniu i jest dużo wygodniejsza w podróży.
Rura pacjenta Slimline do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego