IMPLANTS OF EXCELLENCE – PROGRAM GWARANCYJNY DLA IMPLANTÓW PIERSI

1 lipca 2007 roku POLYTECH Health & Aesthetics zainicjował program dla pacjentów Implants of Excellence. Od tej pory program oferuje uczestniczącym w nim pacjentom rozszerzoną gwarancję na implanty piersi:

Decyzja o wyborze implantu POLYTECH Health & Aesthetics oraz programu Implants of Excellence oznacza wybór najwyższej jakości produktu w połączeniu z gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w programie Implants od Excellence opisanymi w broszurze informacyjnej Implants of Excellence dostępnej w języku polskim.

Implanty piersi POLYTECH Health & Aesthetics są wyrobami medycznymi oznaczonymi znakiem CE. Regularne testy potwierdzają wysoką jakość naszych implantów oraz ich zgodność z obowiązującymi standardami i normami.

Jeżeli mają Państwo wszczepione implanty POLYTECH Health & Aesthetic, nie są jeszcze zarejestrowani w programie Implants of Excellence a są zainteresowani przystąpieniem do programu prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta: 61 841 16 12 lub e-mail:

gwarancja polytech