POLYTECH SILIMED Europe GmbH logo

 

Firma POLYTECH Health & Aesthetics GmbH to jeden z wiodących producentów implantów silikonowych w Europie.

Polytech Health & Aesthetics GmbH oferuje chirurgom szeroką gamę implantów ciała. W naszej ofercie znajdują się implanty piersi, twarzy, pośladków, jąder i łydek, a także kilka rodzajów ekspanderów. Dla klientów o szczególnych potrzebach wykonujemy również implanty na zamówienie.

Koncentrujemy się na wyrobach wypełnionych żelem silikonowym, gdyż dowiedziono, że jest to najlepszy materiał zastępujący tkanki miękkie.

Chirurdzy mają do wyboru implanty o powierzchni gładkiej, teksturowanej lub mikropoliuretanowej. Badania naukowe potwierdzają, że implanty teksturowane obniżają ryzyko wystąpienia kontraktury kapsułkowej.

W firmie Polytech Health & Aesthetics GmbH obowiązuje system zarządzania jakością. Jednostka certyfikująca sprawdza czy spełnione są wszystkie wymagania dotyczące wyboru surowców, procesu produkcyjnego, sterylizacji, jakości, przechowywania, dystrybucji i obsługi klienta. Produkty posiadają oznakowanie CE, co oznacza, że są one zgodne ze wszystkimi przepisami dotyczącymi wyrobów medycznych, obowiązującymi w Europie od stycznia 1995.

Nasze implanty odpowiadają najwyższym standardom Komisji Europejskiej i stanowią gwarancję bezpieczeństwa dla chirurgów i dla pacjentów.