SZEROKA OFERTA WÓZKÓW ELEKTRYCZNYCH INFORMACJA KIEROWNIK PROJEKTU REHABILITACJA TEL. 694 482 137
 
Kalendarium
>> Aktualności
  Wydarzenia
Katowice, 18 grudnia 2015r.
W hotelu Qubus w Katowicach 18 grudnia odbyło się spotkanie szkoleniowe z zakresu profesjonalnej opieki pielęgniarskiej nad pacjentami z wyłonioną przetoką jelitową oraz ranami przewlekłymi. Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać wykładu dr n. med. Jarosława Słoty, który poruszył temat przepukliny okołostomijnej. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również wystąpienie pacjenta z wyłonioną stomią, który zwrócił uwagę na rzeczywiste problemy z którymi borykają się pacjenci z wyłonioną przetoką jelitową. Spotkanie zakończyło się omówieniem tematu leczenia ran przewlekłych w oparciu o produkty firmy BBraun.
szkoleniowe z zakresu profesjonalnej opieki pielęgniarskiej nad pacjentami z wyłonioną przetoką jelitową oraz ranami przewlekłymi
szkoleniowe z zakresu profesjonalnej opieki pielęgniarskiej nad pacjentami z wyłonioną przetoką jelitową oraz ranami przewlekłymi
Nowy Tomyśl, 10-11 grudnia 2015r.
W dniach 10-11 grudnia odbyło się szkolenie produktowe (Stoma Care, Urinary Care & Uro Tainer) zorganizowane przez Aeskulap Chifa w Nowym Tomyślu. Swoje prelekcje dotyczące nowych produktów przedstawili zaproszeni goście z Francji i Szwajcarii. Spotkanie odbyło się w miłej mikołajkowej atmosferze z licznymi konkursami sprawdzającymi naszą wiedzę.
Stoma Care, Urinary Care & Uro Tainer
Stoma Care, Urinary Care & Uro Tainer
Rydzyna 27-28 listopada 2015r.
Pod koniec listopada w Zamku w Rydzynie zorganizowane zostało coroczne spotkanie szkoleniowe pt. "Nowoczesne metody terapii pacjenta chirurgicznego i przewlekle chorego". Uczestnicy zgłębiali swoją wiedzę w zakresie stomii, leczenia ran przewlekłych i opieki nad pacjentem przewlekle chorym. Podczas szkolenia gościliśmy m.in. dr Henrego Jaimes'a, który korzystając ze swojego długoletniego doświadczenia przedstawił temat trudnych do zaopatrzenia stomii w oparciu o sprzęt firmy BBraun.
Nowoczesne metody terapii pacjenta chirurgicznego i przewlekle chorego
Bydgoszcz, 24 października 2015r.
W Centrum Onkologii Paris w Bydgoszczy zorganizowano Dzień Otwarty dla pacjentów, można było skorzystać z konsultacji ze specjalistami, wykonać badanie mammograficzne, cytologiczne, pomiar poziomu glukozy i składu ciała.
Swoje stoisko zaprezentował nasz oddział z Bydgoszczy – Cezal Bydgoszcz, Amazonki mogły zapoznać się z ofertą protez piersi, bielizny protetycznej, peruk i innych produktów z naszej oferty.
marszDzień Otwarty dla pacjentów Centrum Onkologii
Biała Podlaska, 22 października 2015r.
W Białej Podlaskiej firma Pofam-Poznań wspólnie z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych zorganizowała szkolenie dotyczące: "Zaopatrzenia pacjentów z problemami urologicznymi i wyłonioną przetoką jelitową" oraz "Nowości firmy BBraun w leczeniu ran".
Zaopatrzenia pacjentów z problemami urologicznymi i wyłonioną przetoką jelitową oraz Nowości firmy BBraun w leczeniu ran
Zaopatrzenia pacjentów z problemami urologicznymi i wyłonioną przetoką jelitową oraz Nowości firmy BBraun w leczeniu ran
Chorzów, 21 października 2015r.
W Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie zorganizowano spotkanie dla pacjentów ze stomią pod hasłem "Bądź aktywny". W spotkaniu uczestniczyła również pielęgniarka, która udzielała porad m.in.w zakresie pielęgnacji stomii. Na spotkaniu zaprezentowano produkty z serii Flexima Active.
spotkanie dla pacjentów ze stomią zaprezentowano produkty z serii Flexima Active
spotkanie dla pacjentów ze stomią zaprezentowano produkty z serii Flexima Active
Elbląg, 17 października 2015 r.
Ulicami Elbląga przeszedł marsz pod hasłem ‘Kocham Cię życie”. Został, jak co roku, zorganizowany przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek. Już czternaście lat elbląskie Amazonki przypominają w ten sposób o profilaktyce raka piersi i o tym, że można z nim wygrać. Marsz przeszedł spod Urzędu Miejskiego do Ratusza Staromiejskiego, gdzie na uczestników czekał słodki poczęstunek. Mogli oni skorzystać z porad pracowników Szpitala Wojewódzkiego, zmierzyć ciśnienie krwi, poziom cukru i tkanki tłuszczowej.
Cezal Bydgoszcz od lat wspiera Stowarzyszenie i jak co roku prezentuje w tym czasie ofertę skierowaną do Amazonek. W tym roku również nie zabrakło stanowiska elbląskiego sklepu medycznego. Cezal zaprezentował na nim najnowsze protezy piersi - Maxima Comfort, gorsety protetyczne, kostiumy kąpielowe dla Amazonek, drobny sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń po mastektomii, peruki i turbany dla pań po chemioterapii. Pracownice sklepu udzielały informacji, rozdawały ulotki dotyczące samokontroli piersi, ćwiczeń po zabiegu, a także prezentowały zaopatrzenie dla Amazonek.
marsz Kocham Cię życie zorganizowany przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek
Łódź, 16-17 października 2015r.
W dniach 16-17 października w Łodzi odbyło się spotkanie szkoleniowe, dotyczące wprowadzenia na polski rynek nowego 2-częściowego sprzętu stomijnego Flexima 3S. Przedstawiciel firmy BBraun Pani Aleksandra Bornakowska zaprezentowała nowy produkt, omawiając poszczególne innowacyjne elementy sprzętu.
szkoleniowe BBraun 2-częściowego sprzętu stomijnego Flexima 3S
szkoleniowe BBraun 2-częściowego sprzętu stomijnego Flexima 3S
szkoleniowe BBraun 2-częściowego sprzętu stomijnego Flexima 3S
szkoleniowe BBraun 2-częściowego sprzętu stomijnego Flexima 3S
Światowy Dzień Stomii (ang. World Ostomy Day), 3 października
3 października obchodzony jest na świecie Światowy Dzień Stomii. Z informacji podawanych przez Polskie Towarzystwo Stomijne POL-ILKO szacuje się, że w Polsce żyje ponad 40 tysięcy stomików. Świadomość społeczeństwa na ten temat jest nadal zbyt niska, dlatego warto obalać wszelkie mity i uprzedzenia związane z tym zagadnieniem. Stomia nie jest żadną przeszkodą do aktywnego życia zawodowego czy też towarzyskiego. Można uprawiać różnego rodzaju aktywność fizyczną, podróżować i spełniać swoje marzenia.
Firma Pofam – Poznań od lat zajmuje się m.in. zaopatrzeniem medycznym dla pacjentów stomijnych w produkty firmy BBraun. Doskonale wiemy, jak ważne jest poczucie komfortu dla każdego pacjenta, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby proponowany przez nas sprzęt spełniał wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Trzebnica, 25-26 września 2015 r.
W dniach 25-26 września w Trzebnicy odbyło się spotkanie szkoleniowe dla fizjoterapeutów, rehabilitantów i pielęgniarek pt.: „Różne aspekty rehabilitacji, a jakość życia pacjenta z dysfunkcją narządu ruchu”. Patronem merytorycznym spotkania był prof. nadzw. dr hab. Tomasz Tasiemski z Zakład Sportu Osób Niepełnosprawnych Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Poruszone zostały tematy m.in. zaburzeń seksualno-prokreacyjnych u mężczyzn z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Dużym zainteresowaniem wśród uczestników cieszył się temat "Leje silikonowe - podstawowy element zawieszenia nowoczesnej protezy" zaprezentowany przez inż. Rafała Pierzchalskiego Kierownika Działu Produkcji Protez Kończyn Dolnych firmy Pofam Poznań. Podsumowaniem spotkania, dzięki współpracy z firmą Vermeiren, było zwiedzanie fabryki wózków inwalidzkich Vermeiren wraz z aktywną prezentacją wybranych produktów.
XXI Ogólnopolska Spartakiada Amazonek
XXI Ogólnopolska Spartakiada Amazonek
Wałcz, 24-27 września 2015r.
W dniach 24-27.09 Grupa Pofam miała przyjemność wziąć udział w Obchodach XXI Ogólnopolskiej Spartakiady Amazonek, która odbyła się na terenie pięknego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu. Pofam wraz z firmami współpracującymi tj Nah, Alles, Kati, Anita Polska, Maria - gorsety, Lidia - Turbany przygotował dla wszystkich uczestniczek Pakiety Upominkowe oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn biorących udział w rywalizacjach sportowych.
XXI Ogólnopolska Spartakiada Amazonek
XXI Ogólnopolska Spartakiada Amazonek
Łódź, 17-19 września 2015r.
W dniach 17-19 września w Łodzi odbyły się 23 Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA. Jak co roku firma Pofam zaprezentowała swoje produkty ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz pozostałe artykuły zaopatrzenia medycznego. Dużym zainteresowaniem cieszyły się produkowane przez firmę Pofam protezy kończyn dolnych. Stworzone z najnowocześniejszych komponentów i materiałów wyróżniały się na tle produktów z innych stoisk targowych. Ponadto, każdy z zainteresowanych tematem protez miał możliwość indywidualnych konsultacji z inżynierami biomechaniki, którzy odpowiadali na wszystkie nurtujące pytania.
Z okazji 50-lecia działalności Poradni w zakresie zaopatrzenia ortopedycznego przy ul. Wólczańskiej 114 w Łodzi, 18 września na terenie targów odbyło się uroczyste spotkanie osób zaangażowanych w rozwój i działalność Poradni. Przedstawiciele firmy Pofam-Poznań Pani Małgorzata Tomaszewska i Pan Mariusz Marszał przywitali wszystkich gości, po czym przedstawiono krótką prezentację dotyczącą historii Poradni i jej obecnego funkcjonowania. Głos zabrała też Pani Dr Elżbieta Łuczak, pozostająca na stanowisku Kierownika Poradni od 1993r. Po wystąpieniach dla gości przygotowano słodki poczęstunek.
23 Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA
23 Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA
23 Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA
Elbląg, 9 września 2015r.
9 września w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu odbyła się Jubileuszowa Gala z okazji 20–lecia istnienia elbląskich Amazonek. Była to doskonała okazja do podsumowania dotychczasowej działalności Stowarzyszenia oraz podziękowanie za wykonaną pracę i pomoc innym kobietom.
Jak podkreślała Prezes ich działalność nie byłaby możliwa, gdyby nie grono osób, które wspierają Stowarzyszenie. Najbardziej zasłużonym podczas jubileuszowej gali wręczony został ogólnoświatowy tytuł "Przyjaciel od piersi". Wśród nich znalazła się również firma Cezal Bydgoszcz.
Jubileuszowa Gala z okazji 20–lecia istnienia elbląskich Amazonek
Jubileuszowa Gala z okazji 20–lecia istnienia elbląskich Amazonek
Łódź, 18 maja 2015r.
W Łodzi w Szpitalu im. Kopernika w dniu 18 maja odbyła się Mini Konferencja zorganizowana przez firmę Pofam-Poznań, dedykowana dla kobiet po zabiegu mastektomii.
Przy okazji spotkania odbył się również wernisaż pt. "Portret Amazonki" ukazujący Panie Amazonki z Unii Łódzkiej. Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem Amazonek, przebiegła w miłej atmosferze przy współpracy firm: Alles, Nah, Kati, Turbany Lidia.
Wykład pt. "Problemy związane z mastektomią i terapią" przedstawił dr Jarosław Jakubik, natomiast Laura Petrs-Duda (Pofam-Poznań) zaprezentowała ofertę silikonowych protez piersi dostępnych w sklepach medycznych Grupy Pofam.
Mini Konferencja dedykowana dla kobiet po zabiegu mastektomii
Mini Konferencja dedykowana dla kobiet po zabiegu mastektomii
Wisła, 13-15 maja 2015r.
W dniach 13-15 maja w Wiśle odbyła się XIX Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych.
Konferencja została przeprowadzona według formuły łączącej wykłady przedstawiające najnowsze doniesienia naukowe oraz prezentacje omawiające praktyczne postępowanie w codziennej praktyce klinicznej. Podczas spotkania odbyły się również: sesje plakatowe, dyskusje panelowe oraz wystawy firm farmaceutycznych.
XIX Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych
XIX Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych
Wisła, 9-10 maja 2015r.
W dniach 9-10 maja w Wiśle odbyło się międzynarodowe spotkanie z serii "Na Granicy" dla osób ze stomią z Polski, Czech i Słowacji. Organizatorem spotkania było Polskie Towarzystwo Stomijne POL-ILKO.
międzynarodowe spotkanie z serii "Na Granicy" dla osób ze stomią z Polski, Czech i Słowacji
międzynarodowe spotkanie z serii "Na Granicy" dla osób ze stomią z Polski, Czech i Słowacji
Bydgoszcz, 8-9 maja 2015 r.
W dniach 8 i 9 maja firma Cezal Bydgoszcz brała udział w konferencji "Śpiączka i stany ograniczonej świadomości". Organizatorem spotkania był dr K. Nicpoń z Centrum Medycznego "Epimigren". Tematy przewodnie: „Pielęgnacja pacjentów po przebytych urazach czaszkowo-mózgowych”, „Sposoby komunikacji z osobami w stanach ograniczonej świadomości”. Na konferencję zaproszono autorytety z dziedziny neurologii, neurochirurgii i psychiatrii prof. R. Mazura, prof. J. Vetulani, prof. M. Harata.
Gościem specjalnym była Ewa Błaszczyk z zespołem z kliniki Budzik.
Przedstawiciele firmy Cezal Bydgoszcz zaprezentowali kompleksowe zaopatrzenie dla pacjenta leżącego, m.in. sprzęt p/odleżynowy i produkty dla osób z nietrzymaniem moczu.
Zaprezentowano nową protezę piersi Maximę Comfort 7004 oraz przedstawiono kompleksową ofertę zaopatrzenia dla kobiet po mastektomii
Elbląg, 8 maja 2015 r.
W dniu 8 maja w siedzibie Amazonek w Elblągu odbyło się spotkanie Stowarzyszenia, na którym obecni byli przedstawiciele Cezal Bydgoszcz. Zaprezentowano nową protezę piersi Maximę Comfort 7004 oraz przedstawiono kompleksową ofertę zaopatrzenia dla kobiet po mastektomii.
Zaprezentowano nową protezę piersi Maximę Comfort 7004 oraz przedstawiono kompleksową ofertę zaopatrzenia dla kobiet po mastektomii
23 kwietnia 2015 r., warsztaty poświęcone tematyce kompleksowego zaopatrzenia kobiet po mastektomii
23 kwietnia w Krakowie odbyły się warsztaty poświęcone tematyce kompleksowego zaopatrzenia kobiet po mastektomii. Przedstawiona została oferta firmy Pofam-Poznań oraz firm współpracujących.
W szkoleniu uczestniczył personel medyczny, Amazonki oraz personel naszych sklepów.
warsztaty poświęcone tematyce kompleksowego zaopatrzenia kobiet po mastektomii
warsztaty poświęcone tematyce kompleksowego zaopatrzenia kobiet po mastektomii
22 kwietnia 2015 r., Warsztaty Edukacyjne dla pacjentów onkologicznych - głównie Amazonek i Stomików oraz personelu medycznego
Dnia 22.04.2015, już po raz drugi w Centrum Onkologii w Gliwicach odbyły się Warsztaty Edukacyjne organizowane przez Pofam Poznań o tematyce przeznaczonej dla pacjentów onkologicznych - głównie Amazonek i Stomików oraz personelu medycznego.
Osoby zainteresowane, mogły zaczerpnąć porad Reprezentantów - Specjalistów z firm:
 • Nah - Dobór peruk do kształtu twarzy,
 • Alles - Dobór bielizny dla pań Amazonek,
 • Kati - terapia przeciwobrzękowa dla kobiet po mastektomii,
 • Lidia Atelier - nauka wiązania turbanów,
 • Pofam - Asortyment dla kobiet po mastektomii - protezowanie.
Warsztaty Edukacyjne dla pacjentów onkologicznych - głównie Amazonek i Stomików oraz personelu medycznego
Warsztaty Edukacyjne dla pacjentów onkologicznych - głównie Amazonek i Stomików oraz personelu medycznego
21 kwietnia 2015 r., Warsztaty Edukacyjne dla kobiet po zabiegu mastektomii
Dnia 21.04.2015 w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu, odbyły się Warsztaty Edukacyjne organizowane przez Pofam-Poznań z zakresu asortymentu dla kobiet po zabiegu mastektomii.
Personel medyczny biorący udział w szkoleniu, miał możliwość zapoznania się z nowinkami z zakresu doboru protez piersi Maxima. Firma Alles przedstawiła tematykę doboru gorsetów protetycznych. Firma Kati zaprezentowała sprzęt do terapii przeciobrzękowej w tym pomiarowanie rękawów płaskodzianych.
Warsztaty Edukacyjne dla kobiet po zabiegu mastektomii
Warsztaty Edukacyjne dla kobiet po zabiegu mastektomii
MIŃSK, 15-18 kwietnia 2015r .
W dniach 15-18.04 reprezentacja firmy Pofam Poznań odwiedziła siedzibę firmy Biełpofam w Mińsku. Podczas pobytu, miały miejsce bardzo ważne wydarzenia w zakresie prezentacji asortymentu dla Kobiet po mastektomii.
Firma Pofam przy wsparciu Przedstawiciela Federacji Stowarzyszeń Amazonki w Polsce pani Beaty Tietz przeprowadziła szkolenie w Ośrodku Rehabilitacji Gorodiszcze dedykowane personelowi oraz pacjentkom z zakresu doboru sprzętu dla Amazonek. Następnego dnia odbyła się Konferencja dla pań Amazonek ciesząca się ogromnym zainteresowaniem. Kierownik Projektu Amazonka Laura Peters-Duda szczegółowo przedstawiła temat zaopatrzenia dla pań Amazonek. Pani Beata Tietz zaprezentowała system funkcjonowania Stowarzyszeń w Polsce.
Swoją prelekcję miała również pani Irina Zycher - Kierownik Centrum Wsparcia Onkopacjentów "W imię życia" zrzeszających m.in pacjentów stomijnych i Amazonki a także Lekarz Rehabilitacji Medycznej pani Irina Kalisz z Centrum Gorodiszcze.
reprezentacja firmy Pofam Poznań odwiedziła siedzibę firmy Biełpofam w Mińsku
reprezentacja firmy Pofam Poznań odwiedziła siedzibę firmy Biełpofam w Mińsku
10.04.2015r. "III Wielkopolska Konferencja Uro-Onkologiczna"
10 kwietnia 2015r. w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu podczas Konferencji Uro-Onkologicznej odbyła się Satelitarna Sesja Pielęgniarska zorganizowana przez Pofam-Poznań. Tematyka Sesji dotyczyła zagadnień z zakresu opieki nad chorym urologicznie.
Zostały również przestawione nowości firmy BBraun w zakresie zaopatrzenia pacjentów z inkontynencją.
III Wielkopolska Konferencja Uro-Onkologiczna
III Wielkopolska Konferencja Uro-Onkologiczna
20.03.2015 Warsztaty nad Odrą
20 marca we Wrocławiu w ramach cyklicznego podnoszenia kwalifikacji personelu sklepów odbyły się warsztaty produktowe, poświęcone asortymentowi rehabilitacyjnemu oraz asortymentowi dla amazonek.
20 marca we Wrocławiu w ramach cyklicznego podnoszenia kwalifikacji personelu sklepów odbyły się warsztaty produktowe, poświęcone asortymentowi rehabilitacyjnemu oraz asortymentowi dla amazonek
20 marca we Wrocławiu w ramach cyklicznego podnoszenia kwalifikacji personelu sklepów odbyły się warsztaty produktowe, poświęcone asortymentowi rehabilitacyjnemu oraz asortymentowi dla amazonek
Konferencja podlaskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji w Białymstoku
14.03.2015 r. w Sali Konferencyjnej Centrum Astoria w Białymstoku, Pofam-Poznań wspólnie z firmą Medi miał zaszczyt uczestniczyć w Konferencji Szkoleniowej pt.: "Zdrowa stopa". Była to konferencja naukowa szeroko traktująca problematykę stóp w ujęciu multidyscyplinarnym.
Na naszym stoisku uczestnicy wydarzenia mogli zaznajomić się z innowacyjnymi wkładkami IGLI oraz najnowszymi modelami ortez firmy MEDI.
Konferencja podlaskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji w Białymstoku
13 dzień każdego miesiąca** w sklepach medycznych Grupy Pofam - ZŁOTY DZIEŃ
RABAT 10% na WSZYSTKIE ARTYKUŁY *
* oferta nie dotyczy produktów refundowanych przez NFZ
** w przypadku dnia wolnego oferta obowiązuje dzień wcześniej
13 dzień każdego miesiąca** w sklepach medycznych Grupy Pofam - ZŁOTY DZIEŃ
06.03.2015, chłoniemy wiedzę
W piątek 6 marca Panie w naszej firmie obchodziły swoje święto. Jak każdego roku pracownicy centrali spotkali się przy kawie i słodkim poczęstunku.
W piątek 6 marca Panie w naszej firmie obchodziły swoje święto
W piątek 6 marca Panie w naszej firmie obchodziły swoje święto
W piątek 6 marca Panie w naszej firmie obchodziły swoje święto
W piątek 6 marca Panie w naszej firmie obchodziły swoje święto
05.03.2015, chłoniemy wiedzę
5 marca 2015 w Warszawie odbyły się warsztaty poświęcone tematyce amazonkowej i rehabilitacyjnej.
warsztaty poświęcone tematyce amazonkowej i rehabilitacyjnej
warsztaty poświęcone tematyce amazonkowej i rehabilitacyjnej
warsztaty poświęcone tematyce amazonkowej i rehabilitacyjnej
warsztaty poświęcone tematyce amazonkowej i rehabilitacyjnej
25.02.2015 r. spotkanie edukacyjne w Krakowie
25 lutego 2015 r w Krakowie mieliśmy okazję organizować spotkanie edukacyjne dla Pacjentów.
Poruszana była tematyka nowości w asortymencie stomijnym. Serdecznie dziękujemy za przybycie i stworzenie przemiłej atmosfery podczas spotkania.
25.02.2015 r. Oficjalne Otwarcie nowego sklepu medycznego sieci Pofam Poznań w Krośnie
25 lutego 2015 w Krośnie odbyło się uroczyste Oficjalne Otwarcie nowej placówki naszej potężnej sieci sklepów medycznych Pofam. W otwarciu wzięli udział przedstawiciele krośnieńskiego środowiska medycznego oraz członkowie aktywnie działających społeczności pacjentów. Bardzo dziękujemy za przybycie i zaszczycenie nas swoją obecnością!
Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Krośnie ul. Podwale 57 od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-17.00
Otwarcie nowego sklepu medycznego sieci Pofam Poznań w Krośnie
Otwarcie nowego sklepu medycznego sieci Pofam Poznań w Krośnie
Otwarcie nowego sklepu medycznego sieci Pofam Poznań w Krośnie
Otwarcie nowego sklepu medycznego sieci Pofam Poznań w Krośnie
25.02.2015 r. z wizytą w Chodzieskim Klubie Amazonek
25 lutego 2015 Odbyła się Prezentacja Asortymentu dla Pań Amazonek w Chodzieskim Klubie. w imieniu Pofam Poznań serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i przemiłą atmosferę.
23.02.2015 r. Mini Warsztaty Edukacyjne w Lublinie
23 lutego 2015 w Hotelu Forum w Lublinie Odbyło się Szkolenie z zakresu Asortymentu dla pań Amazonek. Uczestnicy spotkania - personel medyczny oraz panie Wolontariuszki z Klubu Amazonek miały okazję zapoznać się z ofertą produktów Pofam Poznań - Przeznaczoną dla kobiet po zabiegu mastektomii. Prelekcję dotyczącą Psychologicznych aspektów doboru sprzętu dla pań Amazonek wygłosiła pani psycholog Monika Zięzio Tematykę doboru Peruk zaprezentował pan Ireneusz Harbuz z firmy NAH.
W imieniu Organizatora, Serdecznie Dziękujemy za udział w Spotkaniu.
Mini Warsztaty Edukacyjne w Lublinie
Mini Warsztaty Edukacyjne w Lublinie
Mini Warsztaty Edukacyjne w Lublinie
Mini Warsztaty Edukacyjne w Lublinie
14.02.2015 r. Dzień Św. Walentego = Dzień Pofamu
Jak po­wie­dział pe­wien per­ski mędrzec, miłość jest cho­robą, z której nikt nie prag­nie się wy­leczyć.

Ten ko­go dot­knęła, nie chce wrócić do zdro­wia, kto cier­pi z jej po­wodu, nie szu­ka lekarza.

(Paulo Coelho)
13.02.2015, warsztaty poświęcone tematyce amazonek i rehabilitacji
13 lutego 2015 w centrali firmy Pofam Poznań w celu podnoszenia kwalifikacji kadry odbyły się warsztaty poświęcone tematyce amazonek i rehabilitacji.
warsztaty poświęcone tematyce amazonek i rehabilitacji
warsztaty poświęcone tematyce amazonek i rehabilitacji
warsztaty poświęcone tematyce amazonek i rehabilitacji
warsztaty poświęcone tematyce amazonek i rehabilitacji
7.02.2015, Drzwi Otwarte w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem
7 lutego 2015 w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu, odbyła się Biała Sobota - Drzwi Otwarte w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem. W ramach akcji, można było skorzystać z bezpłatnych konsultacji medycznych i porad specjalistów. Reprezentanci firmy Pofam Poznań udzielali wszelkich porad z zakresu doboru asortymentu dla pacjentów onkologicznych w tym Pań Amazonek.
6.02.2015, prezentacja asortymentu dla amazonek
6 lutego 2015 w centrali firmy Pofam Poznań jak każdego roku mieliśmy okazję gościć Panie Wolontariuszki.
Pani Laura Peters-Duda zaprezentowała asortyment dla amazonek oraz opowiedziała o najbliższych planach wprowadzenia nowych produktów. W ramach spotkania odbył się kiermasz bielizny. Wszystkim Paniom uprzejmie dziękujemy za mile spędzony czas.
prezentacja asortymentu dla amazonek
prezentacja asortymentu dla amazonek
prezentacja asortymentu dla amazonek
prezentacja asortymentu dla amazonek
prezentacja asortymentu dla amazonek
5.02.2015, Warsztaty Edukacyjne "Holistyczne podjeście do pacjentki po mastektomii"
5 lutego 2015 we Włocławku, firma Pofam Poznań, przy udziale Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, przeprowadziła Warsztaty Edukacyjne przeznaczone dla Personelu medycznego, o tematyce "Holistyczne podjeście do pacjentki po mastektomii" Spotkanie miało miejsce w salce edukacyjnej przy ul. Dziewińskiej 17 we Włocławku. Uczestnikom dziękujemy za udział w szkoleniu.
Dni Otwarte, Spotkania, Spotkania Edukacyjne dla Pacjentów w lutym 2015

Propozycje dla Pacjentów Stomijnych:
 • 5 luty: Wałbrzych (szczegóły, tel.74 842 33 99)
 • 5 luty: Opole (szczegóły, tel. 77 453 01 14)
 • 12 luty: Warszawa (szczegóły, tel. 22 635 89 55)
 • 17 luty: Warszawa (szczegóły, tel. 22 610 55 72)
 • 18 luty: Sochaczew (szczegóły, tel. 46 862 14 43)
 • 19 luty: Wrocław, ul Puławskiego 42E (szczegóły 71 343 93 64)
 • 23 luty: Bielsko Biała (szczegóły, tel. 33 814 02 41)
 • 25 luty: Kraków (szczegóły, tel. 12 431 01 77)

Propozycje dla Amazonek:
 • 6 luty: Poznań (szczegóły, tel. 61 853 44 41)
 • 9-13 luty: Krosno (szczegóły, tel. 13 431 12 85)
 • 11 luty: Lublin (szczegóły, tel. 81 442 94 30)
 • 13 luty: Łódź (szczegóły, tel. 694 482 154)
 • 24 luty: Lublin (szczegóły, tel. 81 442 94 30)
 • 24 luty: Warszawa (szczegóły, tel. 22 635 89 55)

15.01.2015, Mini Konferencja w Białymstoku
W dniu 15.01.2015 w Centrum Astoria w Białymstoku odbyła się miniKonferencja Onkologiczna o tematyce przeznaczonej dla Pań po zabiegu mastektomii.
W spotkaniu wzięło udział ponad 100 uczestników, były to: członkinie Klubu Amazonek w Białymstoku, personel medyczny z zaprzyjaźnionych placówek na terenie Białegostoku.
Uczestnicy mieli okazję wysłuchać niezmiernie ciekawych wykładów tj:
 • Operacje na węźle wartowniczym - dr n. med. M. Januszkiewicz
 • Zdrowy tryb życia - dr n. med. J. Filipowska
 • Rekonstrukcja piersi - dr n. med. L. Kozłowski
 • Asortyment dla pań po Mastektomii Pofam-Poznań - Laura Peters Duda
 • Terapia p/obrzękowa Kati - Paweł Płoskonka
 • Dobór peruk do kształtu twarzy Nah - Ireneusz Harbuz
Serdecznie dziękujemy białostockim Paniom Amazonkom za liczne przybycie i zainteresowanie!
Mini Konferencja w Białymstoku
Mini Konferencja w Białymstoku
Mini Konferencja w Białymstoku
Mini Konferencja w Białymstoku
13.01.2015, mini Konferencja w Olsztynie
W dniu 13.01.2015 W Olszynie, Odbyła się miniKonferencja Onkologiczna poświęcona Paniom po zabiegu mastektomii. Uczestnicy Spotkania mieli możliwość wysłuchania interesujących wykładów przedstawicieli firmy Pofam-Poznań na temat doboru asortymentu dla Pań Amazonek, nowości oraz innowacji w tym zakresie.
Ciekawym wykładem stanowiła prelekcja pani dr n. med. Sylwii Lisieckiej - Żołnierczyk: "Żywienie w chorobie nowotworowej".
Dziękujemy za ogromne zainteresowanie ze strony Uczestniczek - Olsztyńskiego Klubu Amazonek
mini Konferencja w Olsztynie
mini Konferencja w Olsztynie
styczeń 2015 r. - otwarcie nowego sklepu medycznego Pofam w Krośnie
Z początkiem stycznia zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowego Sklepu Medycznego Pofam w Krośnie.
Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 przy ul. Podwale 57, Krosno.
Sklep medyczny Pofam ul. Podwale 57, Krosno
Regionalne Centra Pomocy w Nowym 2015 Roku

Przypominamy, że w Regionalne Centra Pomocy (RCP) nieprzerwanie służą pacjentom lub/i ich rodzinom bezpłatną, fachową poradą z dziedziny:
 • zaopatrzenia stomii
 • rehabilitacji /wózki inwalidzkie, ortopedia/
 • zaopatrzenia kobiet po mastektomii
 • zaopatrzenia urologii
W Regionalnych Centrach Pomocy od lat bardzo sprawnie działa Program Edukacyjno-Informacyjny, dzięki któremu pacjenci mają okazję do konsultacji bezpośrednich, wysłuchania prelekcji, wykładów, odczytów, otrzymania materiałów informacyjnych, a także spotkań z osobami znajdującymi się w podobnej, nowej sytuacji życiowej.
Fachowej pomocy w punktach RCP udziela personel medyczny: pielęgniarki, rehabilitanci, wolontariusze.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia Regionalnego Centrum Pomocy w Waszej miejscowości!
Dni Otwarte, Spotkania, Spotkania Edukacyjne dla Pacjentów w styczniu 2015

Śladem lat poprzednich mamy przyjemność organizować i współorganizować dni otwarte, spotkania oraz spotkania edukacyjne dla pacjentów, na które bardzo serdecznie zapraszamy.

Propozycje dla Pacjentów Stomijnych:
 • 8 styczeń:
  - Tarnów (szczegóły, tel.14 626 01 08)
 • 12-13 styczeń:
  - Lublin (szczegóły, tel. 81 442 94 30)
 • 13 styczeń:
  - Częstochowa (szczegóły, tel. 34 310 31 00)
 • 15 / 20 styczeń:
  - Wrocław, ul. Pułaskiego 42Eb (szczegóły, tel.71 343 93 64)
 • 16 styczeń:
  - Gorzów Wielkopolski (szczegóły, tel. 95 725 86 41)
  - Kołobrzeg (szczegóły, tel. 94 352 10 13)
  - Szczecinek (szczegóły, tel. 94 372 22 13)
 • 17 styczeń:
  - Rzeszów (szczegóły Przychodnia Magma-Med, tel. 17 862 25 05, 723 805 060)
 • 19 styczeń:
  - Szczecin, ul. Piotra Skargi 15 (szczegóły, tel. 91 489 36 55)
  - Koszalin (szczegóły, tel. 94 347 11 94)
 • 20 styczeń:
  - Poznań, ul. Krakowska 2 (szczegóły, tel. 61 853 44 41)
 • 21 styczeń:
  - Białogard (szczegóły, tel. 94 312 00 20)
 • 23 styczeń:
  - Dąbrowa Górnicza (szczegóły, tel. 32 764 15 15)
 • 26-27 styczeń
  - Sosnowiec (szczegóły, tel. 32 292 60 72)
 • 27 styczeń
  - Katowice (szczegóły, tel. 32 251 76 62)
 • 28-29 styczeń
  - Zabrze (szczegóły, tel. 32 370 12 95)
 • 30 styczeń
  - Grójec (szczegóły, tel. 48 664 75 28)
Propozycje dla Amazonek:
 • 09 styczeń:
  - Lublin (szczegóły, tel. 81 442 94 30)
 • 15 styczeń:
  - Białystok (szczegóły, tel. 85 732 80 70)
 • 16 styczeń
  - Sosnowiec (szczegóły, tel. 32 292 60 72)
 • 26-27 styczeń
  - Lublin /kiermasz/ (szczegóły, tel. 81 442 94 30)
 • 27 styczeń:
  - Konin (szczegóły, tel. 63 244 46 76)
 • 29 styczeń
  - Piła (szczegóły, tel. 67 215 22 86)
  - Złotów (szczegóły, tel. 67 215 22 86)
  - Chodzież (szczegóły, tel. 67 215 22 86)
 • Druga połowa stycznia
  - Łódź (szczegóły, tel. 694 482 144)
W dniu 13 stycznia 2015 roku w godz. 16:00 - 18:00 w Olsztynie, przy al. Wojska Polskiego 37 odbędzie się mini Konferencja pt: "Zaopatrzenie kobiet po mastektomii"
16:00 Rozpoczęcie spotkania
16:15 - 16:45 Żywienie w chorobie nowotworowej - dr n. med. Sylwia Lisiecka-Żołnierczyk
16:45 - 18:00 Prezentacja firm: Pofam-Poznań, Alles, NAH
W dniu 15 stycznia 2015 roku w godz. 14:00 - 18:00 w CENTRUM ASTORIA w Białymstoku, przy ul. Sienkiewicza 4 odbędzie się mini Konferencja pt: "Zaopatrzenie kobiet po mastektomii"
14:00 Rozpoczęcie Spotkania
14:15 - 14:45 Operacje na węźle wartowniczym - dr n. med. M. Januszkiewicz
14:45 - 15:15 Zdrowy tryb życia - dr n. med. J. Filipowska
15:15 - 15:45 Rekonstrukcja piersi - dr n. med. L. Kozłowski
16:00 - 16:30 Prezentacja firmy Pofam-Poznań
16:30 - 17:00 Prezentacja firmy Kati
17:00 - 17:30 Prezentacja firmy Nah
17:30 - 18:00 Prezentacja firmy Alles